Wat doet het verbond?
Op deze vraag is geen eenvoudig en kort antwoord te geven. Soms zijn we bezig met concrete acties, zoals voor het behoud van de betonning in de Wadden en de Delta. Vaak bestaat het werk uit een complex geheel van vergaderingen, brieven, emails en telefoontjes om ambtenaren en politici te beïnvloeden.
Het Watersportverbond houdt zich met diverse onderwerpen over de watersport bezig:
Deze onderwerpen zijn belangrijk voor u als zeiler. Het Watersportverbond is actief op vele fronten. Veel werk vindt achter de schermen plaats. Daarvan zijn resultaten voor de watersporter niet direct zichtbaar. Ook blijkt het resultaat van veel werkzaamheden pas na jaren en bestaat het werk vaak uit het afhouden van bedreigingen voor de watersport, wat bij succes geen enkel zichtbaar resultaat oplevert.
In ons werk richten we ons zowel op 'Den Haag' en 'Brussel', als op de 'provincie' en 'waterschappen (nationaal provinciaal en lokaal). In een aantal gevallen zijn er ook nauwe contacten met gemeenten. Het gaat dan over beleid en regelgeving en de invloed daarvan op de watersport. Dit alles doen wij met maar één doel: dat u kunt blijven genieten van uw favoriete hobby, deze betaalbaar blijft en nóg leuker wordt.
Print dit artikel