Holland Windsurfing Series 2016

Tussenstand na 3 wedstrijden

Techno U13 Klasse

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 2, Scoring system: Appendix A en B
Plaats Zeilnr Naam Klasse Groep Dame/Master Vereniging Alm C 2UvA Totaal Na aftrek
1 1676 Justin Vos Techno U13 Techno293   WSV Almere Centraal 1.0 1.0 2.0 2.0
2 804 Bibi Heusinkveld Techno U13 Techno293 Dame WSV Almere Centraal 2.0 2.0 4.0 4.0

Techno U15 Klasse

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 2, Scoring system: Appendix A en B
Plaats Zeilnr Naam Klasse Groep Dame/Master Vereniging STA Alm C 2UvA Totaal Na aftrek
1 A1 Emiel Vermeulen Techno U15 Techno293   WSV Almere Centraal 2.0 1.0 1.0 4.0 4.0
2 750 Matthijs van Wijngaarden Techno U15 Techno293   SC Ter Aar 1.0 2.0 2.0 5.0 5.0

Techno U17 Klasse

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 8, Scoring system: Appendix A en B
Plaats Zeilnr Naam Klasse Groep Dame/Master Vereniging STA Alm C 2UvA Totaal Na aftrek
1 148 Joost Vink Techno U17 Techno293   SC Ter Aar 1.0 1.0 9.0 11.0 11.0
2 L1 Rick van Santen Techno U17 Techno293   WV Leidschendam 7.0 4.0 1.0 12.0 12.0
3 11 Luc Schmitz Techno U17 Techno293   WSV Almere Centraal 2.0 2.0 9.0 13.0 13.0
4 283 Mac Koeleman Techno U17 Techno293   WSV Zegerplas 6.0 5.0 2.0 13.0 13.0
5 9999 Floris Franken Techno U17 Techno293   WSV Almere Centraal 3.0 3.0 9.0 15.0 15.0
6 A4 Max Castelein Techno U17 Techno293   WSV Almere Centraal 4.0 7.0 9.0 20.0 20.0
7 164 Thijmen Wissenburgh Techno U17 Techno293   WSV Leidschendam 5.0 6.0 9.0 20.0 20.0
8 931 Kasper Berkhout Techno U17 Techno293   WSV Zegerplas 9.0 9.0 3.0 21.0 21.0

Techno Open Klasse

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 3, Scoring system: Appendix A en B
Plaats Zeilnr Naam Klasse Groep Dame/Master Vereniging STA Alm C 2UvA Totaal Na aftrek
1 305 Ardy Zwanenburg Techno Open Techno293   WSV Zegerplas 1.0 2.0 2.0 5.0 5.0
2 163 Rick Oostendorp Techno Open Techno293   SC Ter Aar 4.0 4.0 1.0 9.0 9.0
3 L4 Alec Hoogerwerf Techno Open Techno293   WSV Leidschendam 4.0 1.0 4.0 9.0 9.0

Open 7.8 m2 Klasse

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 20, Scoring system: Appendix A en B
Plaats Zeilnr Naam Klasse Groep Dame/Master Vereniging STA Alm C 2UvA Totaal Na aftrek
1 279 Maurice van Grasstek Open 7.8 m2 Open   SC Ter Aar 1.0 1.0 2.0 4.0 4.0
2 111 Jeroen Giesen Open 7.8 m2 Open   WSV Zegerplas 2.0 21.0 1.0 24.0 24.0
3 104 Huug Peters Open 7.8 m2 Open Master WV Leidschendam 4.0 21.0 4.0 29.0 29.0
4 Z21 Tjeerd Tigchelaar Open 7.8 m2 Open   WSV Zegerplas 7.0 21.0 15.0 43.0 43.0
5 Z7 Peter de Groot Open 7.8 m2 Open   WSV Zegerplas 21.0 21.0 3.0 45.0 45.0
6 733 Saskia van Smoorenburg Open 7.8 m2 Open Master Dame SC Ter Aar 3.0 21.0 21.0 45.0 45.0
7 Z5 Rene Jansen Open 7.8 m2 Open   WSV Zegerplas 21.0 21.0 5.0 47.0 47.0
8 604 Jari de Keijzer Open 7.8 m2 Open   SC Ter Aar 5.0 21.0 21.0 47.0 47.0
9 410 Sandy Bakmeijer Open 7.8 m2 Open Master WSC Aalsmeer 21.0 21.0 6.0 48.0 48.0
10 1197 Paul Snoek Open 7.8 m2 Open Master SC Ter Aar 6.0 21.0 21.0 48.0 48.0
11 BEL-25 Wim Nuyts Open 7.8 m2 Open Master Alleman 21.0 21.0 7.0 49.0 49.0
12 Z17 Joost Pastoor Open 7.8 m2 Open   WSV Zegerplas 21.0 21.0 8.0 50.0 50.0
13 Z288 Rene Koeleman Open 7.8 m2 Open Master WSV Zegerplas 21.0 21.0 9.0 51.0 51.0
14 Z8 Mirelle Pastoor Open 7.8 m2 Open Dame WSV Zegerplas 21.0 21.0 10.0 52.0 52.0
15 Z111 Casper Prins Open 7.8 m2 Open   WSV Zegerplas 21.0 21.0 11.0 53.0 53.0
16 Z20 Ronald Giesen Open 7.8 m2 Open Master WSV Zegerplas 21.0 21.0 12.0 54.0 54.0
17 Z6 Cisca Prins Open 7.8 m2 Open Dame/Master WSV Zegerplas 21.0 21.0 13.0 55.0 55.0
18 Z13 Ida Milatz Open 7.8 m2 Open Dame/Master WSV Zegerplas 21.0 21.0 14.0 56.0 56.0
19 Z12 Yamuna van Zonneveld Open 7.8 m2 Open Dame WSV Zegerplas 21.0 21.0 16.0 58.0 58.0
20 Z10 Sonja Duijvesteijn Open 7.8 m2 Open Dame WSV Zegerplas 21.0 21.0 17.0 59.0 59.0

Open 9.5 m2 Klasse

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 20, Scoring system: Appendix A en B
Plaats Zeilnr Naam Klasse Groep Dame/Master Vereniging STA Alm C 2UvA Totaal Na aftrek
1 202 Fred Hastman Open 9.5 m2 Open Grand Master PZV A'dam Windsurfing 1.0 1.0 3.0 5.0 5.0
2 78 Pierre Wichers Open 9.5 m2 Open Master SC Ter Aar 3.0 3.0 4.0 10.0 10.0
3 162 Stefan Oostendorp Open 9.5 m2 Open   SC Ter Aar 6.0 2.0 7.0 15.0 15.0
4 465 Huig-Jan Tak Open 9.5 m2 Open   Hargen 9.0 4.0 5.0 18.0 18.0
5 1314 Paul van der Sluijs Open 9.5 m2 Open Grand Master Aalsmeer 8.0 11.0 6.0 25.0 25.0
6 199 Vincent Jansen Open 9.5 m2 Open Master WSC Beekse Bergen 4.0 5.0 21.0 30.0 30.0
7 347 Randy Zandbergen Open 9.5 m2 Open Master WV Leidschendam 14.0 9.0 9.0 32.0 32.0
8 48 Peter Dannenburg Open 9.5 m2 Open   WSV Zegerplas 2.0 12.0 21.0 35.0 35.0
9 1999 Luuc van Opzeeland Open 9.5 m2 Open   WSC Aalsmeer 5.0 10.0 21.0 36.0 36.0
10 GER-238 Dirk Schenk Open 9.5 m2 Open Master RTWE Wesel 10.0 6.0 21.0 37.0 37.0
11 1111 Joris van Essen Open 9.5 m2 RSX   SC Ter Aar 13.0 7.0 21.0 41.0 41.0
12 383 Ivo Bosscher Open 9.5 m2 Open   WSV Almere Centraal 12.0 8.0 21.0 41.0 41.0
13 23 Rick Roering Open 9.5 m2 Open Master WSC Aalsmeer 21.0 21.0 1.0 43.0 43.0
14 BEL-10 Patric Roelandts Open 9.5 m2 Open Master Hazewinkel 21.0 21.0 2.0 44.0 44.0
15 GER-944 Jonas Kuhlmann Open 9.5 m2 Open   TV Bruckhausen 7.0 21.0 21.0 49.0 49.0
16 BEL-45 Wouter Nuyts Open 9.5 m2 Open   Alleman 21.0 21.0 8.0 50.0 50.0
17 2140 Tim Vermaesen Open 9.5 m2 Open   WS Delft Plane 21.0 21.0 10.0 52.0 52.0
18 A4 M.Heusinkveld Open 9.5 m2 Open Master WSV Almere Centraal 21.0 21.0 11.0 53.0 53.0
19 218 Aimee van 't Hoff Open 9.5 m2 RS:X Dame WSV Almere Centraal 11.0 21.0 21.0 53.0 53.0
20 466 Matthijs Tak Open 9.5 m2 Open Master WSV Wolphaartsdijk 15.0 21.0 21.0 57.0 57.0

Kona Klasse

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 5, Scoring system: Appendix A en B
Plaats Zeilnr Naam Klasse Groep Dame/Master Vereniging STA Alm C 2UvA Totaal Na aftrek
1 2355 Lucien van Delst Kona Kona Master WSC Aalsmeer 3.0 1.0 3.0 7.0 7.0
2 1494 Jurgen van Laarhoven Kona Kona   WSC Beekse Bergen 2.0 6.0 1.0 9.0 9.0
3 2868 Dion van Laarhoven Kona Kona   WSC Beekse Bergen 1.0 6.0 2.0 9.0 9.0
4 2899 Erwin van Logchem Kona Kona   WSD Plane 6.0 2.0 6.0 14.0 14.0
5 2403 Wouter Wessels Kona Kona   WSD Plane 6.0 3.0 6.0 15.0 15.0

Rondbodem Klasse

Sailed: 2, Discards: 0, To count: 2, Entries: 3, Scoring system: Appendix A en B
Plaats Zeilnr Naam Klasse Groep Dame/Master Vereniging STA 2UvA Totaal Na aftrek
1 h14 Marc van den Boogaard Rondbodem Rondbodem   SC Ter Aar 1.0 1.0 2.0 2.0
2 Z24 Ben Boon Rondbodem Rondbodem Master WSV Zegerplas 4.0 2.0 6.0 6.0
3 Z438 Frank Vermeer Rondbodem Rondbodem Master WSV Zegerplas 4.0 3.0 7.0 7.0

Club Rooky Klasse

Sailed: 1, Discards: 0, To count: 1, Entries: 1, Scoring system: Appendix A en B
Plaats Zeilnr Naam Klasse Groep Dame/Master Vereniging STA Totaal Na aftrek
1 T1 Sebastiaan van der Born Club Rooky Techno293   SC Ter Aar 1.0 1.0 1.0


Uitslagverwerking Dieter van der Schilden en Arjan Zwanenburg

Sailwave Scoring Software 2.9.7
www.sailwave.com