Dien op 5 januari 2026 je BOSA aanvraag in

Sportverenigingen die zijn aangesloten bij het Watersportverbond kunnen ook in 2026 weer gebruikmaken van de BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties).

11 december 2025

Sportverenigingen die zijn aangesloten bij het Watersportverbond kunnen ook in 2026 weer gebruikmaken van de BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). Let op: het beschikbare budget is beperkt, en door aanhoudende bezuinigingen wordt verwacht dat het budget ook dit jaar snel op raakt.

  • Aanvragen kan vanaf 5 januari 2026 om 09:00 uur via het aanvraagportaal.

  • Heb je een aanvraag onder de €125.000? Dan mag je ook kosten meenemen die je in de 12 maanden voorafgaand aan de aanvraag hebt gemaakt.

  • Ons advies: dien je aanvraag zo snel mogelijk in na opening, want aanvragen worden behandeld op volgorde van binnenkomst.

Aanvragen uit 2025 niet automatisch meegenomen

Had je in 2025 een aanvraag ingediend, maar kreeg je geen subsidie door een tekort aan budget? Dan moet je in 2026 een nieuwe aanvraag indienen. Niet-gehonoreerde aanvragen uit 2025 worden niet doorgeschoven, net als in voorgaande jaren.

Welke documenten moet je meesturen met je aanvraag?

  • Digitale kopieën van facturen of betaalbewijzen bij een aanvraag achteraf

  • Digitale kopieën van offertes bij een aanvraag vooraf

  • Technische specificaties bij aanvullende maatregelen

  • Bewijs lidmaatschap NOC*NSF 

  • Enkelbestemming sport

  • Machtigingsformulier als een intermediair de subsidie aanvraagt

Deel dit artikel:

De partners van het Watersportverbond

}