Flinke korting voor verenigingen van het Watersportverbond voor aanschaf SUP boards

Roei- en zeilvereniging Gouda trekt nieuwe leden aan met SUP-aanbod

2 augustus 2020

Het Watersportverbond kan vanuit de samenwerking met Boardguru verenigingen van het Watersportverbond een flinke korting bieden bij de aankoop van SUP-boards. De korting geldt voor de Fanatic FLY HD hard Board en Fanatic package Fly Air double & single single layer inflatables.  Dit initiatief komt voort uit de jarenlange samenwerking van het Watersportverbond met Boardguru voor Optimist on Tour, waarbij kinderen in heel Nederland op een laagdrempelige manier gratis kennismaken met de watersport. Boardguru levert ruim 6 jaar SUP- en surf boards voor Optimist on Tour. 

Roei- en Zeilvereniging Gouda is de eerste vereniging die met groot enthousiasme gebruik maakt van deze aanbieding. De vereniging werd begin vorig jaar door regiovertegenwoordiger van het Watersportverbond Paul Smelt geïnspireerd om middels de introductie van nieuwe ongeorganiseerde watersporten op de vereniging het ledenbestand duurzaam te ontwikkelen. 

Chris Stoffer, voorzitter Roei- en Zeilvereniging Gouda: ‘Vanaf het voorjaar zullen wij een flink aantal supboard sets voor onze (nieuwe) leden ter beschikking hebben. Wij zullen het suppen als derde sport op onze vereniging gaan aanbieden. De verbreding van de watersport mogelijkheden zal ongetwijfeld een jonge groep watersporters interesseren.’

Razend populair

Het zal niemand zijn ontgaan dat Stand Up Paddle(SUP) afgelopen jaar een explosieve groei heeft ondergaan. Deze makkelijk toegankelijke en laagdrempelige nieuwe watersport wint aan populariteit bij jong en oud, stedeling en dorpeling, watersportliefhebber en nieuwkomer in de watersport. Je bent sportief bezig en ontdekt hoe mooi Nederland is vanuit een heel ander perspectief: het water. SUP biedt een nieuw kans voor verenigingen om hun aanbod aan hun (nieuwe) leden uit te kunnen breiden en zo relevanter en aantrekkelijker te kunnen zijn.

Arno van Gerven, directeur Watersportverbond: ‘Gesterkt door de ontwikkelingen van het afgelopen jaar zien wij in de explosieve groei van deze sport een nieuwe kans om de watersport, met onze verenigingen, voor een bredere groep makkelijk toegankelijk te maken. Nog even snel vanuit huis het water op of in de dakkoffer mee op vakantie; het is hartstikke laagdrempelig. De SUP-boards zijn in alle geledingen populair. Ik hoor enthousiaste geluiden van zowel kano-, zeil- als motorbootverenigingen. Wij zijn ontzettend blij met deze samenwerking met Boardguru waardoor wij een mooie aanbieding kunnen doen richting onze verenigingen. Het voordeel van en voor een collectief! 

Herman van den Berg, Boardguru: ‘10 jaar geleden moest ik mensen uitleggen wat ik aan het doen was en hoe je die sport noemde als ik op een soort surfplank met een peddel voorbij kwam. Inmiddels is SUP wereldwijd de snelst groeiende watersport van de afgelopen jaren. Met veel plezier werk ik al jaren samen met het Watersportverbond en was het dan ook vanzelfsprekend dat ik een mooie aanbieding wilde maken toen daar vanuit het Watersportverbond een verzoek toe kwam.’

Meer informatie/bestellen

Wil jij met je vereniging ook profiteren van de aanbieding voor SUP boards en wil je meer informatie en/of een bestelling doen? Neem dan contact op met Herman van den Berg op 06-53651944 of herman@boardguru.nl

Deel dit artikel:

De partners van het Watersportverbond