Nieuwe regio-indeling teams belangenbehartiging

15 april 2021

Om de belangen voor de watersport nog succesvoller te kunnen behartigen zijn drie regio’s, aangepast aan de provinciegrenzen.

Te weten:

  1. Noord-Holland noord is geworden Noord-Holland boven het Noordzeekanaal exclusief Amsterdam
  2. Noord-Holland zuid is geworden Noord-Holland onder het Noordzeekanaal inclusief Amsterdam
  3. Zuid-Holland is geworden Zuid-Holland boven de Maas/Nieuwe waterweg. 

Door de nieuwe indeling sluiten de teams ook beter aan op omgevingsvisies. Ook op verenigingsniveau is het overzichtelijker geworden. Zo vallen alle verenigingen in Amsterdam nu onder één regio en team. Hierdoor weten we elkaar snel te vinden en hebben kortere lijntjes met de verschillende overheden. 

Alle regiovertegenwoordigers en regioteams hebben nieuwe e-mailadressen gekregen. De nieuwe adressen eindigen op watersportverbond.nl Zo zijn ze beter herkenbaar.

Iedere regiovertegenwoordiger heeft nu een persoonlijk watersportverbondmailadres en ieder regioteam heeft een eigen mailadres. 

U kunt onze regiovertegenwoordigers en regioteams bereiken via de volgende e-mailadressen.

 

Regio

Regiovertegenwoordiger

mailadres 1

mailadres 2

Wadden

Cees van Roon

cees.van.roon@watersportverbond.nl

wadden@watersportverbond.nl

Fryslan

Rienk Broers

rienk.broers@watersportverbond.nl

fryslan@watersportverbond.nl

Groningen/Drenthe

Gerard Vloothuis

gerard.vloothuis@watersportverbond.nl

groningen@watersportverbond.nl

Overijssel

Jan van Esseveld

jan.van.esseveld@watersportverbond.nl

overijssel@watersportverbond.nl

IJsselmeer

Dinand de Ridder

dinand.de.ridder@watersportverbond.nl

ijsselmeer@watersportverbond.nl

Randmeren*

   

 

Noord-Holland noord

Inge Kuyt

inge.kuyt@watersportverbond.nl

noord-hollandnoord@watersportverbond.nl

Vecht en Plassen

Tom Fick

tom.fick@watersportverbond.nl

vechtenplassen@watersportverbond.nl

Noord-Holland zuid

Auke Bender

auke.bender@watersportverbond.nl

noord-hollandzuid@watersportverbond.nl

Zuid-Holland

Paul Smelt

paul.smelt@watersportverbond.nl

zuid-holland@watersportverbond.nl

Delta noord

Arjen de Vries

arjen.de.vries@watersportverbond.nl

deltanoord@watersportverbond.nl

Deltawateren

Bram Aertssen

bram.aertssen@watersportverbond.nl

deltawateren@watersportverbond.nl

Rivierengebied

Onno Walda

onno.walda@watersportverbond.nl

rivierengebied@watersportverbond.nl

Brabant*

   

 

Limburg

Joep Mooren

joep.mooren@watersportverbond.nl

limburg@watersportverbond.nl

Noordzee

Ernst Kaars Sijpesteijn

ernst.kaars@watersportverbond.nl

noordzee@watersportverbond.nl

 

*In de regio Randmeren en Brabant hebben we momenteel geen regiovertegenwoordiger/regioteam. We zullen daar binnenkort voor gaan werven. 

Ook de website van het Watersportverbond is aangepast. Het is nu makkelijker voor de verschillende doelgroepen om onderwerpen te vinden. Informatie over het werk van onze regioteams is naar voren gehaald en is nu hier te vinden https://www.watersportverbond.nl/recreatiesport/in-mijn-regio 

Op dit moment zijn we nog bezig met het herschrijven van de informatie op de regiopagina’s. U leest op de pagina’s onder meer alle jaarverslagen over het afgelopen jaar, maar ook de huidige jaarplannen van de regio’s kunt u hier straks lezen. 

De partners van het Watersportverbond