Uitnodiging:  CWO achterbanbijeenkomst woensdag 5 april

9 maart 2023

Uitnodiging CWO achterbanbijeenkomst woensdag 5 april

Graag nodigt het bestuur van de Commissie Watersport Opleidingen (CWO) haar locaties en andere betrokkenen uit voor de jaarlijkse achterbanbijeenkomst. Deze vindt dit jaar plaats op woensdag 5 april in De Weerelt van Sport (Utrecht).

Tijdens deze bijeenkomst kijkt het bestuur terug op het afgelopen jaar en laat zij zien waar de CWO nu staat met project CWO 3.0 waarover wij in oktober 2022 berichtten. 

Laat je stem horen en kom!

Voor een kwalitatieve, professionele en efficiënte CWO die nauw aansluit bij de behoefte van de locaties en de consument, hebben wij de inbreng en terugkoppeling van onze verenigingen hard nodig! Wij roepen je daarom op om 5 april vooral te komen!

Meld je hier aan!

Locatie en programma

Watersportverbond l Weerelt van Sport

Inloop met koffie/thee 19.00 uur

Start bijeenkomst 19.30 uur

Na afloop is er de gelegenheid om na te praten met collega locaties, medewerkers van het Watersportverbond, HISWA-RECRON, CWO vrijwilligers en het CWO bestuur

Extra informatie

CWO (Commissie Watersport Opleidingen) is een bekend begrip binnen de watersport. Het Watersportverbond is een van de ‘founding fathers’ van de CWO en houdt toezicht op de kwaliteit van het diplomering systeem.

De CWO is een samenwerkingsverband van de HISWA-RECRON en het Watersportverbond. Binnen deze samenwerking heeft het Watersportverbond een actieve rol. Zo denken onze opleidingsdeskundigen mee over de eindtermen en houden ze toezicht op de kwaliteit. Daarnaast is het Watersportverbond formeel de partij die de instructeursdiploma’s uitgeeft. Deze diploma’s zijn erkend door NOC*NSF en zijn ingeschaald in het European Qualifications Framework (EQF). Ook het secretariaat van de CWO is ondergebracht bij het Watersportverbond. Dit houdt in dat we verantwoordelijk zijn voor alle uitvoerende zaken.

Deel dit artikel:

Academy

De partners van het Watersportverbond

}